Përpara një vizite në Kroaci presidenti Ilir Meta është ndalur në banesën e gjyshes së aktorit të humorit Bes Kallaku.

Videoja me batuta është postuar në instagramin e presidentit.

Ija i kërkon të bëhet zonje e pare: Presidenti qenka si unë katunar me bukë e djath e një fije raki

Më tha që do me ikë në Kroaci dhe i thashë më merr dhe mua si zonjë e parë. Monikën s'e ke e i thashë më merr mu

 

/Ora News.tv/