Iggy Azalea është e njohur për format e saj bombastike. Dhe reperja nuk heziton që ti ekspozojë.

Edhe këtë herë ajo ka provokuar fansat me foto të nxehta në Instagram.

E veshur me bikini duke vënë në pah të pasmet e saj Iggy duket shumë seksi.

Bomba bjonde ka pozuar në një pishinë në Calabasas të Kalifornisë ndërsa shijon rrezet e diellit.


/Ora News.tv/