Iggy Azalea mund të jetë reperja në krye të tabelës së klasifikimeve, por gjithashtu është edhe femra më e nxehtë në Instagram.

27-vjeçarja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto provokuese.

E veshur me bikini reperja ka guxuar dhe 'rrezikuar'  shumë.

Ajo ka ekspozuar gjoksin e saj ndërsa shijon pushimet në destinacionet tropikale.

/Ora News.tv/