Aktorja e famshme turke Nurgul Yesilcay është në qendër të vëmendjes për shkak të një fotografie të publikuar së fundmi në Instagram.

Ylli i kinematografisë turke akuzohet nga fansat se ka bërë ndërhyrje plastike dhe në foton e publikuar duket ndryshimi rrënjësor i saj.

E njohur për rolin e Gylseren në filmin 'Fate të kryqëzuara',  41-vjeçarja është në qendër të kritikave.

 Ajo ka marrë shumë komente negative.


/Ora News.tv/