Këto kohë, Rihanna ka lënë pas dore muzikën për tu marrë me biznes.

Ajo prezantuar koleksionin e saj të ri me të brendshme "Savage x Fenty" dhe femrat që ka pozuar me këto veshje janë tepër të vecanta.

Përvec motrave Hadid dhe disa modeleve të tjera të njohura, aty ishin dhe gra shtatzënë.

Rihanna kishte qëllim të tregonte se të brendshmet e saj janë për të gjitha përmasat trupore.


/Ora News.tv/