Herë pas herë ajo publikon foto të nxehta dhe gjysmë nudo në rrjetet sociale, duke bërë fansat e saj të shumtë të ëndërrojnë. 

Belen Rodriguez edhe një herë ka intriguar fansat me një foto dhe video ku shfaqet vetëm me mbathje, e ulur në shtrat përpara një pasqyre.

Ajo mbulohet me jaskët, përpara se të vishet dhe të shfaqet më pas me fustan gati për shëtitjen e saj.


/Ora News.tv/