Gazetari i njohur Bledi Mane, ishte i ftuar mbrëmë në emisionin "Late Night Shoë" në Ora Neës ku shpjegoi si e bëri fotografinë me "të famshmin e rrugëve", Ver Llapa.

Ai e cilëson fotografinë si një imitim të Edi Ramës me ish-Ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro.  

Bled Mane: Ajo foto me Ver Llapën, të thashë e kam shtëpinë afër 21-shit dhe vendi i punës së Verit është tek kryqëzimi. Një ditë kalova dhe ishte debati i Teatrit Kombëtar dhe Mirela Kumbaro që i bënte fresk nga mëngjesi në darkë Edi Ramës. Verit i thashë nxirre llapën se ne të dy do imitojmë, unë supozohet që do jem Edi Rama, ti Mirela Kumbaro. Kemi dhe një foto të dytë, kemi ndaluar trafikun dhe pashë gjithë shoferat na mirëkuptuan.

/Ora News.tv/