Pas akuzave për orientimet seksuale, Rita Ora ka qenë duke shijuar disa pushime romantike me të dashurin e saj Andrewe Watt dhe është fotografuar në Verona në fillim të kësaj jave.

Aventurat e saj të nxehta vazhduan edhe të mërkurën, ku po relaksohen në det. Në fotografitë e publikuara nga “Dailymail”, 27-vjecarja duket shumë e afërt me të duke shkëmbyer edhe puthje.

Nga momentet e tyre dukeshin qartë format e mira trupore të Ritës, e cila vazhdon të mbajë ngjyrën e kuqe të flokëve.

Kujtojmë se diva e muzikës pop është komentuar gjatë për orientimin e saj seksual pas publikimit të këngës 'Girls', ku edhe u puth me reperen Cardi B.

/Ora News.tv/