Ajo ka qenë shumë e zënë me turnet muzikorë në të gjithë globin, duke dhënë performanca mahnitëse me shfaqjet e saj energjike.

Megjithatë Rita Ora arriti që të dalë pak nga bota e muzikës për tu fokusuar tek ajo e modës.

Ylli i muzikës publikoi fotografi mjaft të nxehta e veshur më të brendshme në Instagram.

28-vjeçarja pozoi për markën e famshme Tezenis, duke vënë në pah gjoksin e saj.

Bomba bjonde duket shumë seksi dhe tërheqëse

/Ora News.tv/