Moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë.

Moderatorja ka sjellë në jetë një vajzë të pagëzuar me emrin Adia.

Vogëlushja ka ardhur në jetë të hënën (12 mars 2018).

Lajmi është konfirmuar nga vetë Floriana me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto të dorës së vajzës dhe shkruan: " Adia jone e shtrenjte erdhi ne jeten me 12.03.2018! E bekofte Zot pergjithmone dhe u rrit e forte, e shendetshme dhe komplot buzeqeshur! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!"


/Ora News.tv/