Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina njihet për natyrën e saj të lirë dhe të drejtpërdrejtë në skenë ku shpesh herë është konsideruar si femër me karakter të fortë.

Në prezantimin e saj për ‘Këngën Magjike’ ajo shfaqet në një ambient duke gjuajtur me armë, por tregon se nuk e ka bërë kurrë më parë këtë gjë.

“Jam shumë gangstere, por kurrë nuk kam gjuajtur me armë”, tha Fjolla. Ndërkohë u shfaq tepër seksi në performancën me Big Blastën në gjysmëfinalen e dytë të festivalit, ku kënduan ‘Shake’.

Nuk dihet ende nëse ajo do vlerësohet me ndonjë cmim, por mbetet për tu parë të shtunën, në finalen e madhe.

/Ora News.tv/