Pavarësisht fitimit të titullit të Kategorisë së Parë, trajneri i Tiranës, Ze Maria deklaroi se ka qënë shumë nervoz gjatë këtij takimi.

"Isha shumë nervoz sepse kisha dyshime për disa lojtarë, pasi nuk bëmë një lojë të mirë në pjesën e parë."- u shpreh Ze Maria.

Ndërkohë sa i përket temës së rinovimit, braziliani është shprehur:

"Do të ulem për të folur me presidentin, dhe nuk mendoj se do kemi shumë probleme. Do të shohim nëse do biem dakord për të ndërtuar një Tiranë të madhe."-tha trajneri i Tiranës për mikrofonin e "RTSH"

/Ora News.tv/