Një lokal në Angli besohet të jetë i "pushtuar" nga fantazmat dhe këto pamje filmike e vërtetojnë këtë gjë.

Videoja tregon momentin e frikshëm kur një karrige e lokalit zhvendoset vetë nga askundi kur disa klientë të rastësishëm futen brenda në lokal.

Pamjet kanë ngjallur mjaft reagim në internet ku shumë besojnë se është një forcë e mbinatyrshme ndërsa të tjerë skeptikë mendojnë se është thjesht një video e montuar. Ju si mendoni?

Shihni videon më poshtë për më shumë.

/Ora News.tv/