Këngëtarja e njohur Celine Dion është gjendur në një situatë të frikshme gjatë një koncerti në Las Vegas. 

 Ylli i muzikës ishte në mes të performancës kur një grua arriti të ngjitej në skenë. Fansja përqafoi këngëtaren dhe arriti ti vendoste një këmbë sipër.

"Mos më prek," gruaja i tha hapur sigurisë para se të pyeste këngëtaren:"A mund të të prek?"

Celine u shfaq për të sinjalizuar ekipin e saj se mund ta kontrollonte vetë situatën dhe pastaj iu kthye fanses: “A je gati për të festuar me mua sonte?”

Bodygardët e shqetësuar u përpoqën që ta nxirrnin jashtë, por ajo refuzoi dhe Celine tha se do ta bënte vetë.

“Unë të dua,”-i tha Celine fanses ndërsa mori dorën për ta drejtuar atë jashtë skenës.

Gruaja u përgjigj: "Unë të dua më shumë ... të dua shumë."

Këngëtarja me qetësi arriti që ta largonte nga skena dhe me një lehtësim u shtri në dyshme ndërsa audience shpërtheu duke e përgëzuar për menazhimin e situatës.

/Ora News.tv/