David Beckham është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami. Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzen për ti treguar atij gjoksin.

Duket se vajza ishte një fanse e zjarrtë e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj.

Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t'u siguruar që do merrte vëmendjen e David.

Ndërkohë që reagimi i 43-vjecarit nuk u pa, kur arriti në hotel dukej se ishte në humor. 

 

/Ora News.tv/