Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bërë prindër për herë të dytë mëngjesin e sotëm.

Ata janë prindër edhe të një vajze.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë”,-shkruan Ermali në Instagram. 


/Ora News.tv/