Ajo është një nga modelet më të nxehta.

Dhe Elsa Hosk ka 'ndezur' Kanën ndërsa doli me bikini të kuq në hotelin e Cap-Eden-Roç.

Ëngjëlli i Victoria Secret vuri në pah format e saj trupore seksi.

29-vjeçarja dukej perfekte dhe tepër provokuese.

Elsa shoqërohej nga një mik i saj.

Ajo është modele e Victoria's Secret që nga viti 2011.

Klikoni ketu per me shume foto/Ora News.tv/