Emily Ratajkowski nuk ka pasur kurrë turp që të ekspozojë format e saj trupore.

Supermodelja dhe aktorja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto topless.

26-vjeçarja për të ruajtur modestinë mbuloi gjoksin me duar.

Emily provokon shumë shpesh fansat me foto të nxehta.

Zeshkanja seksi nuk i lë vend imagjinatës.


/Ora News.tv/