Emily Ratajkowski nuk ka nevojë që të paguajë modele të tjera për të reklamuar linjën e saj të veshjeve.

Me format e saj bombastike modelja dhe aktorja di si t'ia reklamojë fansave të saj më së miri.

Së fundmi 27-vjeçarja është shfaqur me poza provokuese e veshur me bikini seksi.

Emily duket mjaft tërheqëse ndërsa qëndron e gjunjëzuar në një karrige.

/Ora News.tv/