Bukuroshja shqiptare, Eleni Foureira po bën disa pushime në plazh duke harruar paksa angazhimet muzikore.

Në disa fotografi të publikuara në profilin e saj në Instagram duket tepër seksi me bikini të zeza. Nga pjesëmarrja që pati në Eurovision me këngën 'Fuego', u konsiderua energjike dhe bombastike prej performancës të zjarrtë.

Këtë gjë e ka vërtetuar sërish me linjat trupore ku duket se është në formën më të mirë të mundshme, ndërkohë që do vijojë të punojë me projektet muzikore.

/Ora News.tv/