Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të sukseshme në tregun muzikor ndërkombëtar. Dhe sukseset e saj nuk dinë të ndalen.

Këngëtarja me origjinë shqiptare së fundmi ka thyer rekord.

Për herë të parë ylli i muzikës është vendosur në top 5 të Billboard Hot 100

Ka qenë vetë Bebe Rexha që ka bërë publik lajmin e pabesueshëm për të me anë të një postimi në Instagram.

Është kënga e saj e fundit 'Meant to Be' që nga vendi i 7-të ka kaluar në vendin e 5-të.


/Ora News.tv/