Akrobati i njohur, Elijah Noel Hol ka treguar aftësitë e tij në trampolinë, së bashku me një zebër prej gome.

Në një video të postuar në rrjete sociale duket se si hidhet dhe rrotullohet disa herë në ajër e kthehet përsëri në gjendjen fillestare.

Prej 5 vitesh që jep shfaqje në cirkun e Du Soleil, tashmë njihet si ‘Kalërues profesionist i zebrave’. Shfaqja e rradhës së akrobati do performojë do jetë në Londër, ku do qëndrojë deri në mars.

/Ora News.tv/