Rita Ora javën e kaluar ishte në një festë familjare në Monakos.

Por këngëtarja është rikthyer në punë të martën, ndërsa realizoi një set fotografik në Londër.

Ylli i muzikës pop e veshur me trupore ngjyrë të kuqe ngriti temperaturat në rrejtet sociale.

Bondja magjepëse dukej shumë seksi dhe provokuese ndërsa pozoi para aparatit fotografik.

/Ora News.tv/