E dashura e Neymar, Bruna Marquezine ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në karnavalet braziliane në Rio.

Me veshjen tradicionale të karnavaleve aktorja vuri në pah format e saj trupore mahnitëse.

Bruna dhe Neymar janë në një marrëdhënie prej 5 vitesh me njëri tjetrin.

Verën e vitit të kaluar marrëdhënia e tyre u prish. Mendohet se ylli i PSG pyeti bukuroshen nëse donte të martohej me të por kjo e fundit nuk ka pranuar pasi nuk donte të rrezikonte karrierën e saj në aktrim.

/Ora News.tv/