Gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në "360 Gradë" nga Artur Zheji në Ora News, tha se kryeministri Edi Rama është mjeshtër i promocioneve.

Dyrnjaja: Rama është kryeministër por edhe politikan. Bën politika dhe merret edhe me politikë. Rama është mjeshtër i promocioneve, programit etj. A funksionon apo jo, kjo është çështje tjetër.
/Ora News.tv/