Dua Lipa është parë shumë nën shoqërinë e të dashurit të saj Isaac Carew, pasi ai mohoi thashethemet për tradhëti. 

Duket se lidhja e tyre është më e fortë se gjithçka tjetër.

Dhe këngëtarja është fotografuar me Isaac në eventin e revistës V në New York City. 

Por Dua ka rrezikuar shumë me veshjen e saj. Ylli i muzikës la pak vend për imagjinatën. 

E veshur me një fustan me pika të çarë deri në bel, 22-vjeçarja tregoi më shumë se çduhej. Plot stil dhe sharm, Dua dukej tepër joshëse.

/Ora News.tv/