Të gjithë kthejnë kokën kur Dua Lipa kalon në rrugë. Dhe këtë herë nuk ka pasur përjashtim.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka siguruar vëmendjen ndërsa ecte në rrugët e New York.

Këngëtarja e 'New Rules' dukej mjaft tërheqëse e veshur me çizme kauboj, pantallona të shkurtra dhe bluze transparente.

/Ora News.tv/