Dua Lipa, një prej divave të muzikës ka arritur një tjetër sukses dhe është shumë krenare.

Edhe pse viti 2018 nuk ka mbaruar, ajo është shpalluar artistja më e suksesshme në Britaninë e Madhe. 3 projektet e saj muzikore janë më të shiturat, ndër të cilat kryeson dueti me Calvin Harris "One Kiss".

Këtë sukses e ka publikuar në rrjetin social në Instagram duke e shoqëruar me përshkrimin: "Po bëhet çmenduri atje."

Duket se cdo gjë që po prodhon bukuroshja shqiptare do të kthehet në hit.

/Ora News.tv/