Dua Lipa sot është një nga emrat më të komentuar në botë.

Në një periudhë mjaft të shkurtër kohore ajo ka arritur të mbledhë një numër të madh fansash nëpër botë dhe të realizojë disa hite.

Vetë Dua sapo ka publikuar në Instagramin e saj një foto në moshë të vogël dhe tregon se aktualisht është këngëtarja më e re e cila ka arritur të ketë 1 bilion klikime në një këngë.

"New rules" është kënga me të cilën Dua kaloi të gjitha pritshmëritë.


Tags