Katie Price raportohet se është arrestuar në orët e para të mëngjesit e së mërkurës pasi drejtoi makinën në gjendje të dehur.

Sipas The Sun, 40-vjeçari kishte qenë në festën e ditëlindjes së ish të dashuri të saj dhe më pas aksidentoi Range Roverin e saj në një shkurre.

Ajo u dërgua në një stacion të policisë në jug të Londrës.

Ndërsa policia ka nisur hetimet për ish modelen.

/Ora News.tv/