Djali i ish-presidentit të Federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrri dhe legjendës së Kosovës, ka qënë sonte i ftuar në emisionin "Promenadë vere".

Gramoz Vokrri ka thënë se emocionet për ndeshjen e djeshme ishin më të mëdha dhe se ai është ndier i nderuar që stadiumi ka emrin e babait të tij.

“Normalisht jam ndier mirë”, ka thënë Gramozi në emision.

“Ëndrra e tij ka qenë që ta shoh këtë stadium në këtë ditë dhe ta sheh Kosovën të kualifikuar në gara të mëdha europiane dhe botërore. Shpresojë që këto të realizohen”
, ka thënë Gramozi. /GazetaExpress/


/Ora News.tv/