Ajo njihet për format e saj trupore bombastike. Dhe Demi Rose i ekspozoi me shumë siguri në vetvete ndërsa shijon pushimet në Cape Verde.

Modelja britanike shfaqi format e saj e veshur me bikini të punuara me grep gjatë një udhëtimi në vullkanin e fjetur në ishullin e Sal.

Padyshim që 22 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/