Demi Rose kurrë nuk ka pasur turp të ekspozojë pasuritë e saj të bollshme.

Dhe modelja tregoi format e saj bombastike në rrjetet sociale.

E veshur me bikini më të vogla se përmasat e saj, Demi  duke shumë seksi.

/Ora News.tv/