Padyshim që Victoria Beckham është një nënë për tu marrë shembull. Dhe djali i saj Brooklyn Beckham nuk ngurron që ta tregojë këtë.

18-vjeçari ka realizuar një tatuash dedikuar nënës së tij.

Ai ka tatuazhuar në krah një zemër, tre trëndafila dhe fjalën 'Mama'.

Brooklyn mungoi në shfaqjen e Victorias në Javën e Modës në New York.

Megjithatë bashkëshorti i saj David, së bashku me 2 djemtë e tjerë Romeo, 15 vjeç, Cruz, 12 vjeç dhe vajzën Harper 6 vjeç ishin të pranishëm.

/Ora News.tv/