Travers Beynon, i njohur si “Candyman” ka nxjerrë për darkë bashkëshorten e tij, dy të dashurat dhe vajzën në Bregun e Artë.

Të gjithë shkuan në “Nineteen at Star”, një restorant luksoz që shërben ushqim të llojit ‘Caviar’ për 600 dollarë.

Manjati i duhatin ka një rezidencë në Brengun e Artë ku jeton me gruan Taesha, 27 vjece, të dashura Nisha, 22 vjece dhe Kristal, 21 vjece.

Ai e pëlqeu shumë restorantin që i shërbeu femravr të tij caviarin e shtrenjtë dhe patate të pjekura për 84 dollarë.

Kujtojmë se Travers bën një jetë të cmendur dhe të pasur, që është e mbushur me femra të reja dhe seksi që plotësojnë të gjitha dëshirat e tij.

Gjithcka nga jeta e tij e përditshme e publikon në rrjetin social Instagram.

/Ora News.tv/