Kanë qenë dhe mbeten ndër ciftet që pushtojnë faqet rozë, ku së fundmi rikthimi i lidhjes së dashurisë po bën bujë të madhe.

Justin Bieber dhe Selena Gomez mendohet se kanë rinisur historinë, edhe pse familja e këngëtares nuk është dakort për këtë pjesë.

Selena ishte e lidhur me këngëtarin The Ëeeknd, romancë e cila mendohet se përfundoi prej ndjenjave dhe daljeve publike që ajo bëri me Justin.

Të dielën (11 shkurt 2018), ata u fotografuan duke shkëmbyer puthje në rrugë, duke mos treguar kujdes për paparacët.

Mbetet për tu parë nëse lidhja e tyre do konfirmohet nga vetë këngëtarët e muzikës pop.

/Ora News.tv/