Skënderbeu nuk  ka arritur të marrë një pikë në ndeshjen e fundit kundër Young Boys. Ishin korçarët që kaluan në avantazh që në minutën e 51-të me anë të Gavazaj, por vendasin u kundërpërgjigjen me sulmuesin kryesor Hourau nw tw 55-twn ndwrsa nw sekondat e fundit ishte Assale qw shfrytwzoi njw goditje nga kwndi dhe i dha fitoren vendasve.

Me këtë humbje Skënderbeu e mbyll e fundit grupin B me 5 pikë të grumbulluara.


"Live" te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes  

90+7' Përfundon takimi

90+6' Gol Assale, Young Boys në avantazh

90' Albitri i katert akordon 4 minuta shtesë

80' Lilaj rrëzohet në zonë, dhe pretendon për 11-metërsh, por asgjë për arbitrin.

55' Shenon Hoarua, Young Boys vendos barazpeshen

51’ GOOOOL. Shënon Gavazaj. 

45' Starton pjesa e dyte

Një pjesë e parë pa shumë emocione me të dy skuadrat që u kujdesen për të mos pësuar.


45+2' Mbyllet pjesa e pare

45' Albitri i katert akordon  2 minuta shtesë në pjesën e parë.

30' Ngacmime të vogla në portat kundërshtare, asnjë rast i pastër për gol

1' Nis takimi në Bern

Formacionet zyrtare:

/Ora News.tv/