Një i mbijetuar nga kanceri ka bërë tatuazhe në 90% të trupit dhe ka hequr organin gjenital sepse i prishnin artin e trupit.

Adam Curlykale nga Rusia kaloi 12 vite të jetës duke bërë tatuazhe në trup me bojë të zezë pasi u diagnostikua me kancer.

Por ai ndjente se disa pjesë të trupit që nuk ishin me tatuazhe i shkatërronin artin, kështu që pagoi që penisi, testikujt dhe thithkat të mos i ketë më.

Ai udhëtoi në spitalin Jardines në Meksikë për të bërë operacionin. Menjëherë pas ndërhyrjes, 32-vjecari publikoi forografitë nga spitali. Ai u bë i famshëm vitin e kaluar në një shfaqje televizive ku u ftua të fliste për tatuazhet që i bënte për të mbuluar shenjat e kancerit.

/Ora News.tv/