Ka vetëm pak ditë që është martuar dhe Afërdita Dreshaj dhuron disa kërcime seksi për ndjekësit e saj.

Në praninë e mikeshës së saj të ngushtë dhe modeles Xhesika Berberi ka kaluar disa momente të bukura në shtëpi.

Duket se kanë lënë pas Kupën e Botës dhe kanë vendosur të kënaqen në një mënyrë tjetër. Afërdita ka publikuar momentet në Instastory duke treguar se këto 'çmenduri' bëhen vetëm me shoqen e ngushtë.

/Ora News.tv/