Të jesh Bruno Mars është fat i madh.

Këngëtari ‘punësoi’ kolegun e tij Ed Sheeran që ti këndonte “Gëzuar ditëlindjen” me kitarë.

Ai mbushi 33 vjeç të hënën dhe publikoi një videon në Instagram ku dukej Ed Sheeran duke i bërë serenatë për ditën e vecantë.

Në përshkrimin e videos ka shkruar: "E di se ke arritur diçka në jetë kur ia del të rezervosh Ed Sheeran të të këndojë këngën e ditëlindjes", ku shfaqet para disa qirinjëve dhe ëmbëlsirave duke shijuar serenatën.

Tags