Kush nuk e njeh prezantuesen braziliane tek  ‘E diela shqiptare’? Andresa Ambrosio, pas 9 vitesh qëndrimi në Shqipëri  do të bëhet një shtetase shqiptare me të gjitha të drejtat dhe detyrimet. 

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ajo në emisionin ‘Thumb’.

"Edhe pak kam një surprizë. Në fund të vitit, nëse Zoti do, unë marr nënshtetësinë shqiptare": tha Andresa.

/Ora News.tv/