Flamujt në dorë, kostume seksi në bord të jahteve luksoze dhe belin e mbështjellë me bluzat e ekipit kombëtare, duke nxjerr në pah linjat bombastike.

Modelet më të famshme braziliane në botë janë të gëzuar për ekipin e tyre kombëtar që pak orë më pas do të përpiqen të mundin Belgjikën për të arritur në gjysmëfinalet e Kupës së Botës në Rusi.

Nga Izabel Goulart në Alessandra Ambrosio, shikoni "brohoritjet" më të nxehta.


/Ora News.tv/