Aktorja e 'Cake' dhe ylli 'Maleficent', që të dyja të martuara më parë me Brad Pitt, rrallë ndjekin të njëjtat ngjarje, por këtë vit ato do të jenë ndër fytyrat e famshme që u japin statujat fituesve Golden Globe Awards, së bashku me prezantuesit Dame Helen Mirren dhe Emma Stone.

Ndërsa është e pazakontë që Jennifer dhe Angelina të jenë në të njëjtën ngjarje, nuk ka gjasa që ato të dyja të ulen pranë njëra-tjetres.

Jenny Cooney, një anëtar i Shoqatës së Shtypit të Jashtëm të Hollivudit, i cili ndihmon në hartimin e planit të sistemimit për Globat e Artë, rrethanat personale të pranuara merren parasysh gjatë planifikimit të personave cilët mund të ndajnë një tryezë në ceremoni.

Yje të tjerë që do të prezantojnë në ceremoni do të jenë: Hugh Grant, Isabelle Huppert, Ricky Martin, Penelope Cruz, Seth Rogen, Kerry Washington, Gal Gadot dhe Kelly Clarkson.

Amy Poehler, Neil Patrick Harris, Sharon Stone, Alicia Vikander, Sarah Jessica Parker, Chris Hemsworth, yjet e "Game of Thrones" Har Harling dhe Emilia Clarke, Emma Watson dhe Halle Berry janë gjithashtu ndër emrat e mëdhenj që do të japin trofe në hotel Beverly Hilton në Beverly Hills.

/Ora News.tv/