Destiny Child ka qenë dhe mbetet një nga grupet më të famshme e të dashura në të gjithë botën.

Por grupi u shpërnda për tu ribashkuar mbas shumë vitesh në Coachella.

Beyonce ka hapur festivalin muzikore me dy anëtaret e grupit Michelle Williams dhe Kelly Rowland.

Vajzat kanë dhuruar një performacë mahnitëse për publikun që ishte shumë nostalgjik për Destiny Child.

/Ora News.tv/