Ajo u tërhoq nga Coachella një vit më parë, pasi zbuloi se ishte shtatzënë me binjakët Rumi dhe Zotëri.

Por Beyonce provoi se pritja ia vlente ndërsa dha një performacë të mahnitëse gjatë shfaqjes së saj të shumëpritur në dedutimin e festivalit muzikor mbrëmjen e së shtunës.

Këngëtarja solli në ribashkim të grupit Destiny's Child me dy anëtaret e tjera të grupit Michelle Williams dhe Kelly Roëland në shfaqjen spektakolare.

36-vjeçarja erdhi në skenë edhe me motrën e saj Solange dhe bashkëshortin, reperi Jay Z.


/Ora News.tv/