Dy yjet më të mëdha të muzkës ndëkomëbtare Eminem dhe Beyonce kanë surprizuar fansat me projektin e tyre të fundit. 

Reperi dhe diva e popit kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë “Walk on Water”.

Këngëtarët kanë sjellë një baladë në versonin audio, që ëshë publikuar në YouTube.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/