Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, duket se është jashtë të gjithë debatit politik që zien mes mazhorancës dhe opozitës.

Në rrjetin social facebook, ai ka postuar dy foto, një të djalit të tij Drinit që sot është 7 vjeç dhe një foto të tij kur ishte në të njëjtën moshë.

"Une para 30 vitesh, DT sot... ekzakt e njejta gjurme" shkruan Tahiri duke treguar se me të birin ngjajnë si dy pika uji./Ora News.tv/