Ajo ka bërë një tatuazh 'I love You' në shpatullën e saj të majtë në nëntor. Dhe Bella Thorne pozoi topless për ta reklamuar.

Aktorja e famshme ka ndarë fotografinë me 17.8 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

20-vjeçarja tregoi më të  mirën e saj në kamera ndërsa u sigurua që të ruante modestinë duke mbuluar gjoksin.

Bella është në një lidhje me reperin Mod Sun.

/Ora News.tv/