Këngëtari i njohur nga Amerika, Robbie Williams ka befasuar me daljen e tij nudo, vetëm për të promovuar librin e tij.

Në një fotografi në Instagram, ai mbulon zonën intime me librin ‘Zbulo’ dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: Gjithmonë zbuloj shumë.

Kjo nuk është hera e parë që 43-vjecari ka pozuar nudo, dhe duket se nuk do të ndalet. Edhe pse vitet kanë kaluar, ndjekësit vazhdojnë ta pëlqejnë për format trupore dhe tatuazhet e shumta që ka.

I njohur për tekstet e vecanta, ky libër që flet për jetën e tij do jetë suksesi i rradhës për Robbie Williams që ka ndërtuar karrierën i vetëm.

/Ora News.tv/