Anxhela Peristeri nuk është komentuar asnjëherë për jetën e saj personale. Edhe pse moderatorët shqiptarë janë munduar shpesh herë ta thumbojnë për këtë cështje, ajo ka zgjedhur të mos e bëjë publike.

Ndërkohë që po përgatitet për koncertin recital që do mbajë me 15 nëntor, Anxhela ka zbuluar se cila është arsyeja që mund ta largojë nga muzika.

“Deri tani nuk e kam menduar asnjëherë, ndoshta kur të krijoj familje do shkëputem për disa kohë, por jo përfundimisht. Un jetoj për muzikën”, tha ajo në emisionin “Lart e Poshtë”.


Më 15 Nëntor tek Qendra Kulturore, Katedralja Ortodokse, ju pres të gjithëve për të ndarë momente emocioni dhe dashurie!Në bashkëpunim me @connext_albania,nën drejtimin artistik të @altinllakaj , regjia Spiro Duni,skenari Rudi Deda ,skenografia Laedia Hajdari, projeksionet Florian Çanga, drejtor imazhi dhe kostumografia @jonipeci_store dhe kuratore imazhi @lorel_makeupartist Biletat online i gjeni në www.pentagrami.al si dhe në çdo pikë EasyPay në të gjithë Shqipërinë. Pikën më të afërt me ju e gjeni në linkun http://www.easypay.al/vendodhja-e-agjenteve-easypay/ Për ndihmë në gjetjen e pikave mund të telefononi edhe suportin nga e hëna në të shtunë, në numrat: +355 68 40 71 130 +355 69 40 22 244 #reflektim

A post shared by  Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

/Ora News.tv/